Wypoczynek w Łebie

Mogę zrozumieć, że były pracownik nie chce wymieniać nazw firm, w których pracował, ale przynajmniej zarobki mógłby podać (wystarczyłoby zaokrąglenie do 100 zł, w skali miesiąca). To co się pojawiło, to jedynie to, że miało być 40 zł/h a było 20 zł/h a w drugiej firmie prawdopodobnie więcej niż 20 zł/h (łeba melex ). Brakuje mi jednak informacji ile godzin było przepracowanych w miesiącu, czy były to zarobki netto czy brutto. Bo określenie, że praca dobrze płatna jest jednak mało precyzyjne. Obsługa – niższego lotu, może powinni parkować przy urzędzie miejskim albo pod jakimś pomnikiem – meleksiarze – są to bardzo trudni sąsiedzi.

Na parterze mamy salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą i łazienkę. Każdy domek ma także swój własny przestronny, urządzony taras z huśtawką. Z myślą o małych dzieciach posiadamy niezbędne akcesoria dla maluszków; nocnik, podest do umywalki, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne rozkładane ( po wcześniejszym uzgodnienia).

By dodatkowo uatrakcyjnić Państwa wypoczynek, na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji pozostają rowery z fotelikami dla dzieci, z kaskami dla bezpieczeństwa. Z ogromną przyjemnością oddajemy w państwa ręce 6 komfortowych, nowo wybudowanych domków 6-8 osobowych. Położonych zaledwie 800 m od morza, na skraju Jarosławca w otulinie lasów i łąk. Domki piętrowe, z pełnym węzłem sanitarnym, z łazienką i aneksem kuchennym. Dzieci – jest to na pewno miejsce, które można zobaczyć z dzieckiem.

Dla naszych Gości posiadających komputery przenośne oddajemy BEZPRZEWODOWY INTERNET dostępny w każdym domku i na terenie posesji. • Jednorodzinne przytulne domki drewniane typu „Mikołajki” z dwoma osobnymi wejściami – polecamy dla rodzin ze starszymi dziećmi lub dla grupy znajomych. Przejście z jednego do drugiego pokoju przez wspólną łazienką.

Na terenie Ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów, pralnia, bezprzewodowy internet, parking oraz duży plac zabaw,recepcja 24h,obiekt ogrodzony dozorowany i bezpieczny. Noclegi w domkach wypoczynkowych spodobają się wszystkim, którzy szukają kameralnego miejsca do spędzenia urlopu. Goście dostają do dyspozycji cały domek, w którym wygodnie zamieszka kilka osób – znajomi lub rodzina. Domki zazwyczaj mają wydzieloną sypialnię, łazienkę i aneks kuchenny.

Na wydmy możecie dostać się na piechotę, rowerem, meleksem. Samochodem na wydmy nie dojedziecie – do Rąbki mogą wjeżdżać tylko mieszkańcy, natomiast dla turystów jest parking (płatny 5 zł/1h) bezpośrednio przy wjeździe do Rąbki. Z myślą o najmłodszych powstał nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Huśtawka – gniazdo, liany, trampolina, mała zjeżdżalnia, domek, piaskownica z morskim piachem, w której ukrył się dinozaur z pewnością zapewnią mnóstwo frajdy i zabawy. Przygotowaliśmy również miejsce do gry w siatkówkę. Biuro turystyczne – wycieczki Krynica Zdrój Skosztuj smacznej wody mineralnej Krynica Zdrój jest miejscowością znajdującą się w Beskidzie Sądeckim.