Poleasingowe urządzenie wielofunkcyjne

Jeśli chodzi o szybkość pracy, Brother DCP-T525W jest w stanie wydrukować w ciągu minuty 17 stron czarnych lub 9,5 strony w kolorze. Pracę ułatwia także podajnik papieru, który pomieści maksymalnie one hundred fifty arkuszy. Dyskutując o plusach tego sprzętu, niewątpliwie trzeba zacząć od tego, że bez względu na to, czy w biurze stoją nowe, czy poleasingowe urządzenia, na pewno sprawiają, że praca jest znacznie bardziej efektywna.

Oferujemy sprzęty renomowanych firm, takich jak Canon i Konica Minolta, a oprócz sprzedaży i wynajmu proponujemy naszym klientom z Wrocławia i innych miast także serwis kserokopiarek. W przypadku jakiejkolwiek usterki urządzenia chętnie udzielimy Państwu wsparcia w zakresie naprawy i przywrócenia mu wszystkich niezbędnych funkcji. Pracujący dla nas fachowcy są doskonale przeszkoleni, aby móc pokonać każdą techniczną trudność, jaką napotkają na swojej drodze. Zajmujemy się małą poligrafią, jak również sprzedażą artykułów biurowych, papierniczych, oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych. Staramy się na bieżąco unowocześniać sprzęt i poszerzać zakres usług w celu zaspokajania potrzeb naszych klientów.

Jest to błędne myślenie, gdyż nijak ma się ono do rzeczywistości. Większość nowoczesnych kserokopiarek wyposażona jest w intuicyjne ekrany dotykowe, na których bardzo czytelnie rozmieszczone są ikony funkcyjne. Oprócz tego, że wszystko jest narysowane dodatkowo wszystko jest jeszcze opisane. Wystarczy czytać a na pewno się nie pogubimy i kserokopiarka wykona to, co jej polecimy. Funkcją, o której myślę, że nie należy zapomnieć jest jakże przydatna funkcja wykańczania naszych dokumentów. Wyposażając nasze urządzenie w finisher możemy zacząć działać tak jak profesjonalna drukarnia lub dzierżawa kserokopiarki.

Kserokopiarka Konica Minolta bizhub C3350 to poleasingowe urządzenie wielofunkcyjne A4 do druku czarno-białego i kolorowego z szybkością 33 str./min. Standardowy kontroler druku Emperon™ z obsługą PCL, PostScript i XPS. Pojemność papieru 550 arkuszy i one hundred arkuszy z podajnika bocznego. Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego i tryb druku… Zajmujemy się sprzedażą kserokopiarek biurowych, które umożliwiają tworzenie kopii dokumentów i grafik w kolorze lub na czarno-biało.

Częściej zwraca się uwagę na szczegółowe dane techniczne dotyczące między innymi miesięcznych zapotrzebowań na druk, żywotność skanera, koszty utrzymania, czy częstotliwość wzywania serwisu. Marka ma znaczenie chyba wyłącznie w przypadkach, kiedy nowe urządzenie ma zastąpić starsze, a użytkownicy są już przyzwyczajeni do sposobu obsługi. Prowadzimy także serwis urządzeń biurowych, takich jak np. Niszczarki, kserokopiarki, komputery, jak i drukarki. Dodatkowo, oprócz serwisu i sprzedaży, mamy także możliwość dzierżawy różnych, nowoczesnych urządzeń. Jeżeli wybierzecie firmę Konica Minolta, postawicie na sprawdzoną markę.