Korepetycje dla uczniów Trójmiasta

Każdy korepetytor pracujący w Effective Teaching Gdańsk posiada kwalifikacje i bogate doświadczenie pedagogiczne. Nasi korepetytorzy potrafią znaleźć najlepsze metody dopasowane do indywidualnych potrzeb. W EDUN Korepetycje skupiamy całą uwagę nie tylko na przekazaniu wiedzy merytorycznej danego przedmiotu, ale przede wszystkim na pokazaniu uczniowi praktycznego zastosowania danej nauki – https://effectiveteaching.pl/korepetycje/

Native speaker, skutecznie przygotowuję do egzaminów szkolnych jak i British Council, brak nudy i wspaniałe efekty. Chętnie przekażę kontakty do moich byłych i obecnych uczniów. Pracuję na podręcznikach szkolnych, oksfordzkich, kalendarzach ósmoklasisty o… Zawsze jestem otwarty do komunikacji z uczniem poza zajęciami przez web jeśli wynikają jakieś problemy lub pytania co do materiału z poprzednich zajęć.

Kiedyś praktycznie miało się gwarancje, że jeśli się dostało klasę 1a, to się ją będzie oglądało jako 2a i 3a. Teraz przydział klas to coroczna niespodzianka. Problemem jest brak młodych nauczycieli, nikt nie przyjdzie za taką pensje do szkoły, ja teraz też bym nie przyszła, chociaż uwielbiam uczyć. Dodam jeszcze, że nawet w pokoleniu naszych rodziców zawód nauczyciela cieszył się jakimś szacunkiem, teraz już nie. Świetny nauczyciel angielskiego wylądował w świetlicy szkolnej. I dochodzi do tego obciążenie psychiczne – rodzice przenoszą na wychowawcę różne domowe problemy, konflikty, nawet traumy.

Oto idealne miejsce, aby znaleźć korepetytora lub zareklamować swoje usługi. Odczuć, że dziewczynka bardzo potrzebuje uwagi. Dla dziecka i dla matki komputer jest więc „idealnym” rozwiązaniem- małej czas zlatuje przed kompem, a mama ma dziecko z głowy. A to zależy od ucznia, czasem jest to gramatyka, czasem usystematyzowanie wiedzy z epok literackich. Sytuacja materialna nauczycieli nigdy nie była godna pozazdroszczenia. Podstawowe wynagrodzenie nie pozwala na godne życie, dlatego bardzo wieli belfrów dorabia korepetycjami.

Jesteś uczniem – uzyskasz pomoc; masz czas – zostań korepetytorem. Ceny korepetycji szybują w górę, ale rodzice zapłacą każdą kwotę, aby dobrze przygotować dzieci do egzaminów. Ostatni rozdział zawiera ćwiczenia z tłumaczeń pełnych zdań z języka polskiego na angielski. Łącznie książka zawiera 220 rozbudowanych testów w numeracji alfabetu angielskiego od A do Z (po 26 ćwiczeń). Czasy języka angielskiego opisane są indywidualnie oraz w parach, które zwykle sprawiają uczącym się najwięcej problemów . Dodatkowo opisane zostały ograniczenia, z jakimi spotykamy się podczas używania czasowników statycznych.